Бонусна система «Улюблений Гість»
Бонусна система «Улюблений Гість»
  • Главная
  • /
  • Бонусна система «Улюблений Гість»

Що таке бонусна система «Улюблений Гість»?

Це єдина бонусна система для наших гостей. Дана система дає нашим гостям можливість накопичувати від 10% кожного рахунку у вигляді балів на персональну карту «Улюблений Гість».

Як стати учасником бонусної системи «Улюблений гість»?

Щоб стати учасником бонусної системи «Улюблений гість» вам необхідно відвідати будь-який із ресторанів нашої мережі і заповнити Анкету Учасника. Після цього вам видадуть карту «улюблений гість».

Як накопичувати бали?

Бали нараховуються автоматично на вашу персональну карту «Улюблений Гість» при кожній оплаті рахунку. Для зарахування балів вам необхідно при розрахунку надати вашу карту офіціантові для проведення процедури зарахування. При відсутності персональної карти бали на ваш рахунок не нараховуються.

Бали нараховуються за кожну гривню вашої покупки.

Кількість нарахованих балів становить 10% від рахунку, але може змінюватися у бік збільшення під час проведення спеціальних акцій. Слідкуйте за персональними пропозиціями від G-Group.

Як перевірити баланс балів на карті Улюблений Гість?

Ви можете перевірити точну кількість бонусів на карті, відвідавши будь-який з ресторанів мережі, і надавши карту вашому офіціантові, або на сайті мережі g-group.com.ua в розділі «Особистий кабінет». (Функція особистого кабінету буде доступна найближчим часом).

Як використовувати накопичені бали?

Балами ви можете розрахуватися за рахунком у всіх ресторанах мережі.

Ви можете розрахуватися Балами як за весь чек, так і за його частину. У момент оплати чека в ресторані бали будуть списані з вашої картки. Бали списуються лише при наявності персональної картки.

Як відновити загублену картку?

Для блокування втраченої картки і її відновлення вам необхідно звернутися в будь-який з ресторанів мережі G-Group, заповнити спеціальну анкету, в якій має бути вказано ПІБ, дату народження і номер телефону, надані раніше при реєстрації в бонусній системі.

 


Залишити вiдгук
Напишiть Ваш вiдгук про відвіданий заклад та ми з раддiстю прочитаємо його и вiдповiмо Вам.